Golfifotograafia

"Golf on sinu armastus, golfifotograafia minu armastus", Mats Soomre

Olgem ausad, väga hea golfifotograaf mängib ka ise golfi. Kuidas muidu sa tunnetad seda, mis golfivõistluse ajal toimub ja kuidas saada see kõige parem hetk kaadrisse. Kergelt naljatades tuleks golfifotograafi käest küsida, milline on ta HCP ja mitu golfikarikat tal kodus kapi peal on. See siiski ei tähenda, et hea spordifotograaf ei oskaks golfist häid fotosid teha. Mis siin salata, olen golfi mänginud kaugelt enam kui paarkümmend aastat, minu viimane HCP on alla 15 ja ka Hole in One on tehtud.

Fotograafia on nagu golf. Pole võimalik, et kõik ülesvõtted tulevad hästi välja, nagu golfis ei lähe kõik löögid sinna, kuhu sa soovid. Hea golfimängija päästab järgmise löögiga olukorra ja paneb kõik löögid kirja. Hea golfifotograaf päästab järgmiste kaadritega olukorra ja kustutab kõik kehvad ülesvõtted ära. Golfifotograaf saab tulemust pärast fotografeerimist paremaks muuta, golfimängija mitte.

Mats Soomre /// #MomentsBySoomre

Hea golfifoto saab alguse sinu plaanidest ja sellest, kuidas sulle meeldib #MomentsBySoomre fotostiil. Siis räägime juba täpsemalt ja lepime kokku kus, kuidas, mida, kui palju, millal ja mille eest. 

Kliendid räägivad

Mats Soomre on fotograaf, kelle kirjeldamiseks jääb sõnadest väheks - abivalmis, rõõmsameelne, kohusetruu, hooliv, särasilmne jne. Tänu Matsi fotodele saab inimene mõneks hetkeks minevikku naasta, meenutades kõige meeldivamaid, põnevamaid, helgemaid ja erilisemaid hetki. Mats oskab golfareid saada pildile just nii, et kõik osapooled on õnnelikud ja väga rahul. Ta oskab fotograafina väga hästi tabada golfarite emotisoone, just neid kõige õigemaid hetki.

Merle Eenmaa /// Niitvälja Golf

Fotograaf Matsi pildid on väga värvikad ja ükskõik millist pilti vaadates tunned sa selgelt tabatud hetke emotsiooni - sind kas valdab rõõm, keskendumine, hirm, mure või frustratsioon. Matsi galeriist ei leia ühtki "niisama kiiret klõpsu"

Sander Vallaots /// Estonian Tour

Kui juba korra Matsi golfifotode lehele pilte vaatama satud jääd pikemaks vaatama. Golf on nakkav aga Mats on ilmselgelt nakatunud juba pikemat aega golfipildistamise erivormi. Loodan väga, et ta niipea ei parane ja pildiseeriad jätkuvad.

Rein Raudsepp /// Saaremaa Golf & Country Club

Pole mõtet hakata rääkima kui head on Matsi tehtud golfi fotod, neis on oma lugu ja elu. Seega tellige Mats pildistama ja saate kogeda seda millest kõik kirjutavad ja räägivad.

Peep Tammemäe /// Estonian Golf & Country Club

Võta ühendust

Oled teretulnud mõtteid jagama, küsimusi küsima ja kohvi jooma. 
Kirjuta mats@soomre.com või helista +372 501 6878

Marcus Latt, Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlused 2022. Foto: Mats Soomre
Marcus Latt, Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlused 2022. Foto: Mats Soomre
Liz Margaret Kõõra, Niitvälja Golf, 2022. Foto: Mats Soomre
Liz Margaret Kõõra, Niitvälja Golf, 2022. Foto: Mats Soomre
Egert Põldma, Eesti Meistrivõistlused, 2020. Foto: Mats Soomre
Egert Põldma, Eesti Meistrivõistlused, 2020. Foto: Mats Soomre
Liis Kuuli ja Martin Palm, Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlused, 2020. Foto: Mats Soomre
Liis Kuuli ja Martin Palm, Niitvälja Golfiklubi meistrivõistlused, 2020. Foto: Mats Soomre